Valorant anlık olarak ping yükseliyor

Loewrx

Decapat
Merhaba, son 1 haftadır sadece Valorant'ta pingim sabit 25'ten anlık 200'lere çıkıp iniyor. Bu yüzden oyun içi teleport olma gibi sorunlar yaşıyorum, lag yiyorum sil yükle yaptım düzelmedi. Normalde böyle sorunlar olmuyordu. Yardım edebilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetiniz Vodafone diye düşünüyorum :) bende de Vodafone var benden başkası bağlanırsa ping 300'ü buluyor ben tek bağlıyken de ara sıra yükseliyor TurkNet'e geçebilirsiniz.

Hocam internet sağlayıcınızla görüştünüz mü?
görüştüm hocam bi sorun yok dediler kapattılar hız teslerinde ping 7 gösteriyor fakat oyunda ani yükselmeler yaşıyorum ethernet kablosu ile bağlanıyorum

İnternetiniz Vodafone diye düşünüyorum :) bende de Vodafone var benden başkası bağlanırsa ping 300'ü buluyor ben tek bağlıyken de ara sıra yükseliyor TurkNet'e geçebilirsiniz.
türk telekom kullanıyorum ethernet ile bağlanıyorum fakat normalde olmuyodu 1 haftadır var bu sorun 2. tur seçimlerinden 1 gün öncesinde başlamıştı bu sorun halen düzelmedi

Merhaba, son 1 haftadır sadece Valorant'ta pingim sabit 25'ten anlık 200'lere çıkıp iniyor. Bu yüzden oyun içi teleport olma gibi sorunlar yaşıyorum, lag yiyorum sil yükle yaptım düzelmedi. Normalde böyle sorunlar olmuyordu. Yardım edebilecek varsa sevinirim.

Türk Telekom, Milleni internetimde de sorun var 2 side TT routing. Fakat bence Riot sunucuları ile alakalı. Diğer ISP firmaları ile tier1 bağlantıları bulunmadığından bu tür saçma sorunlar olabilir. :)

Geri
Yukarı