Valorant arkadaş ile oynama problemi

Vassel

Centipat
Öncelikle herkese iyi geceler arkadaşlar, benim sorunum şu şekilde, bir arkadaşım ile Valorant oynamak için oyuna girdiğimizde, ben ona davet gönderiyorum o bana davet gönderiyor fakat hiçbir şekilde gözükmüyor bu davetler, arkadaşımın isminin üzerine sağ tık yapıp gruba katıl vs dememe rağmen bir türlü beraber oynamak için aynı gruba dahil olamadık, bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen çoğu kişi inanmayacak ama istemcin/iz bozuk. Silip tekrar yükleyince düzelme ihtimali var. Benim 3. yüklememde düzgün yüklendi.
Davet sorunu ile beraber oyun sonu ekranını görememe, oyuna geç girme gibi sorunlar da beraberinde geliyor. Silip yüklemek dışında bir çözümünü bulamadım ben. Orada bile yine zar atmış oluyorsunuz. Bozuk gelme ihtimali hala var.
Yine de benim istemcim bozukken ben arkadaşlarımın lobisine katılamıyordum ama onları çağırabiliyordum. Tabii ardından oyun sonu ekranını görememe, bundan dolayı da grubun işlevsellik olarak bozulması (Onların bilgisayarında grup var ama bende yok şeklinde oluyordu.) gibi durumlar oluşuyor. Kapatıp açınca grup olayı geçici olarak çözülmüş oluyor.

Arkadaşınız size davet attığında sağ taraftaki arkadaş listesi üzerinde onun ismine tıklayın, bu şekilde lobiye katılacaktır. Aynı şekilde biri katılma talebi yolladığında, lobi lideri isteği gönderen (genelde turuncu görünür) kişinin ismine bir kere tıkladığında lobiye dahil olur.

Geri
Yukarı