Valorant aşırı kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

behzat_c

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün Valorant indirdim. Oyunu açtım ama resmen 1 FPS alıyorum. Sonra görev yöneticisi girdim ekran kartını hiç kullanmadığını gördüm. Zaten varsayılan olarak ekran kartını kullanıyordu ama ben yine de ekran kartına yüklemeye çalıştım oyunu. Ama 1 FPS alıyorum resmen ve hala ekran kartını kullanmıyor. Kullanmasa bile 1 FPS almam imkansız. Lütfen yardım edin nasıl çözerim bu durumu?

Sistemim:
i5-3230M 2.60 GHz.
4 GB RAM.
NVIDIA GeForce 710M 2 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bugün Valorant indirdim. Oyunu açtım ama resmen 1 FPS alıyorum. Sonra görev yöneticisi girdim ekran kartını hiç kullanmadığını gördüm. Zaten varsayılan olarak ekran kartını kullanıyordu ama ben yine de ekran kartına yüklemeye çalıştım oyunu. Ama 1 FPS alıyorum resmen ve hala ekran kartını kullanmıyor. Kullanmasa bile 1 FPS almam imkansız. Lütfen yardım edin nasıl çözerim bu durumu?

Sistemim:
i5-3230M 2.60 GHz.
4 GB RAM.

Oyundan Alt Tab atıp görev yöneticisine girerseniz tabii ki ekran kartının 100% ünü kullanmaz MSI Afterburner indirip deneyin ve sonuçları paylaşın.

Sistemim:
i5-3230M 2.60 GHz.
4 GB RAM.

Acaba işlemcinizin dahili grafik birimini kullanıyor olabilir misiniz VGA veya HDMI portlarını doğru yere takdığınıza emin olun.

Acaba işlemcinizin dahili grafik birimini kullanıyor olabilir misiniz VGA veya HDMI portlarını doğru yere takdığınıza emin olun.

Laptop kullandığı için bu sorunun olacağını sanmıyorum.

Sistemim:
i5-3230M 2.60 GHz.
4 GB RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehberi uygulayın arkadaşın dediği gibi işlemcinin dahili grafik birimini kullanıyorsa çözecektir

Laptop kullandığı için bu sorunun olacağını sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehberi uygulayın arkadaşın dediği gibi işlemcinin dahili grafik birimini kullanıyorsa çözecektir.

Zaten bu ayarlar uygulanmış durumda. Ekran kartıyla çalışmaya ayarlı ve BIOS'umda öyle detaylı ayarlar yok.
Laptop kullanıyorum. CS:GO 150 FPS çıkabiliyorum.
Yok mu bir çözüm?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı