Valorant ayarları nasıl sıfırlanır?

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben sürekli olarak Valorant oynuyorum ama bugün ayarlarıyla oynarken oyununu ayarlarını bozdum ve oynayamıyorum. Oyunun bütün ayarlarını nasıl sıfırlarım? YouTube'dan araştrıdım appdatadan clashreporclient hariç hepsini sildim ama tekrar aynı sadece grafik ayarları sıfırlanıyor. Bunun bütün ayarlarını sıfırlamanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben sürekli olarak Valorant oynuyorum ama bugün ayarlarıyla oynarken oyununu ayarlarını bozdum ve oynayamıyorum. Oyunun bütün ayarlarını nasıl sıfırlarım? YouTube'dan araştrıdım appdatadan clashreporclient hariç hepsini sildim ama tekrar aynı sadece grafik ayarları sıfırlanıyor. Bunun bütün ayarlarını sıfırlamanın bir yolu var mı?

Malesef olmuyor. Çünkü genel ayarlar bulut sisteminde duruyor, ve giriş yaptığın zaman yükleniyor. Benim main hesabımda sorun vardı. Bunun için 50 defa Riot'a ticket attım ve yardım talep ettim. Yapmıyorlar :) 50 defa onlar da bana "böyle bir sorunla ilk defa karşı karşıyayız" deyip durdular. Video ve görsel olarak kendilerine ispatladığım halde bir türlü ayarlarımı sıfırlamadılar. Ben de dosyaları sildim fakat sadece Grafik ayarları sıfırlanıyor o şekilde.

Geri
Yukarı