Valorant biletime cevap verilmiyor

Hocam onlar sizi sadece yönlendiriyor. Ben daha önce çok skin iade ettim, onların yönlendirdiği sayfadan iade edebiliyorsun 14 gün içerisinde ancak yükseltilmiş skini iade edemezsin.

Edilebiliyor hocam olayı bilmeden mesaj için yazmayalım lütfen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edilebiliyor hocam olayı bilmeden mesaj için yazmayalım lütfen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olayı çok iyi biliyorum hocam içiniz rahat olsun. Daha önce 15 tane skin iade etmiş biri olarak yazıyorum. Böyle yalan videolarla kafa bulandırmaya gerek yok. Riot'un kendi sitesinde yükseltilmiş skin iade edilemez yazıyor.

Adsız.png

Umarım videoda olduğu gibi iade edebilirsin. Ama şansa kalmış. Bizi bilgilendirirsen sevirim.

Olayı çok iyi biliyorum hocam içiniz rahat olsun. Daha önce 15 tane skin iade etmiş biri olarak yazıyorum. Böyle yalan videolarla kafa bulandırmaya gerek yok. Riot'un kendi sitesinde yükseltilmiş skin iade edilemez yazıyor.

Eki Görüntüle 1498879

Umarım videoda olduğu gibi iade edebilirsin. Ama şansa kalmış. Bizi bilgilendirirsen sevirim.
Videoda clickbait yok gerçekten oluyor 1 seferlik moderatörleri yanıltma.

Geri
Yukarı