Valorant bir rankta takılı kalmak

Ne yapsam rank çıkamıyorum şu oyunda. 3 sezondur Gold 2, plat 1 arası sıkıştım kaldım hakettiğim ranka bir türlü çıkamıyorum. Takımlı veya takımsız fark etmiyor her türlü aynı 2 maç alıyorsam 3 maç kaybediyorum. Böyle bir şey yaşayan var mı? Çok merak ediyorum.

Silin oynu. Hem mentaliniz düzelir. Sonra başlarsınız.

Maç geçmişime bakınca yeteneksiz gibi mi duruyorum? Ekiple de ekipsiz de girsem aynı olduğunu belirttim 😕.

Oraları da denedik takımıma dışardan gelen 1 kişi bile olsa nedense ağzını bıçak açmıyor anlamıyorum.
Kötü bir şey söylemek istemedim. Bende oynuyordum rank atlamayınca bıraktım wow'a geçtim çok mutluyum şu an.

Altın 2 en fazla takılınan ranklardandır. Tek başınıza girmeyin belki öyle çıkabilirsiniz.

Çok ara verip geri döndüm de her seferinde aynı ya 😂. Arkadaşlar olmasa hiç tahammül etmezdim şu zamana kadar.

O zaman kalıcı olarak silin size yararı yoktur. Rank gerçek hayatta bir işe yaramaz.(ön yargıyla yaklaşcam evet)sadece Valorant falan yerine bir RDR2, Witcher 3, Skyrim oynayın asıl kaliteli oynun ne olduğınu anlarsınız.

Altın 2 en fazla takılınan ranklardandır. Tek başınıza girmeyin belki öyle çıkabilirsiniz.
5 kişi de girsek aynı maalesef arkadaşlar nasıl oynadığımı bildiği için özellikle takımın iki entrysinden birini bana veriyorlar ama yok olmuyor.
O zaman kalıcı olarak silin size yararı yoktur. Rank gerçek hayatta bir işe yaramaz.(ön yargıyla yaklaşcam evet)sadece Valorant falan yerine bir RDR2, Witcher 3, Skyrim oynayın asıl kaliteli oynun ne olduğınu anlarsınız.
Oynadım oynadım Steam hesabım oyun dolu. Ama insan online rekabetçi bir şeyler oynamak istiyor 😅.

5 kişi de girsek aynı maalesef arkadaşlar nasıl oynadığımı bildiği için özellikle takımın iki entrysinden birini bana veriyorlar ama yok olmuyor.

Oynadım oynadım Steam hesabım oyun dolu. Ama insan Online bir şeyler oynamak istiyor 😅.

Arkadışınız varsa co-op oynayın Dying Light, Far Cry gibi ya da L4D2 sarar ama belli yerden sonra tekrar ediyor.

Ön yargımı oynadığım her 5 maçtan 4 ü Phoneix, Reyna tahminen senin elonda oynadığın maçların çoğu 3 duelist. O maçların hepsinin detaylı istatisiklerini atarsan sorununu çözerim. DC: SlmBenOsman#1118 buradan da atabilirsin.
Dediğim gibi maçların %80'i 4 veya 5 kişi girdiğimiz maçlar. Bazılarında 2 kişi girdik onlarda da 3 Entry yok en fazla 2 Entry.

Dosya Ekleri

• ads.png
    ads.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 74
  • Adsız.png
    Adsız.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 59
  • Adsıza.png
    Adsıza.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 42
  • asda.png
    asda.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 51
  • d.png
    d.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 52
  • f.png
    f.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 50
  • s.png
    s.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 85
Dediğim gibi maçların %80'i 4 veya 5 kişi girdiğimiz maçlar. Bazılarında 2 kişi girdik onlarda da 3 Entry yok en fazla 2 Entry.
Problemi görmek için fazla zeki olmana gerek yok. KapL4n denen arkadaşının bottom fragger olmadığı maç yok. Diğerlerini ise pozitif yararı olan maç yok problem açık ve net.

Geri
Yukarı