Valorant çok az kademe puanı geliyor

egediyentavuk

Hectopat
1611608535259.png

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi böyle neden acaba? Rütbeden dolayı demeyin çünkü arkadaşım Gold'ken 30 atlıyor fotoğrafı:

1611608591894.png

Dipnot: Üstteki benim alttaki arkadaşım.

İnternete yazıp cevap alabilirdiniz aslında:|

1.elo hell nedir?

Elonuzun bulunduğunuz yerden daha düşük bir seviyede yer almasıdır.

Örneğin; siz gümüş 4 sünüz ama sizin elonuz bronz 3 civarlarında (genellikle gümüş - bronz eloda pek olmuyor ama örnekler buradan olsun )

2. neye yol açar.

Bu durum sizin kazandığınızda aldığın Lp'nin kaybettiğinizde giden Lp'den az olmasına neden olur?

Örneğin; ranked girdiniz ve 1. maçı kazandınız diyelim 10lp kazandınız 2. maçı kaybettiniz ve 20 lp niz gitti. Siz elo hell'desiniz demektir bu.

İnternete yazıp cevap alabilirdiniz aslında:|

1.elo hell nedir?

Elonuzun bulunduğunuz yerden daha düşük bir seviyede yer almasıdır.

Örneğin; siz gümüş 4 sünüz ama sizin elonuz bronz 3 civarlarında (genellikle gümüş - bronz eloda pek olmuyor ama örnekler buradan olsun )

2. neye yol açar.

Bu durum sizin kazandığınızda aldığın Lp'nin kaybettiğinizde giden Lp'den az olmasına neden olur?

Örneğin; ranked girdiniz ve 1. maçı kazandınız diyelim 10lp kazandınız 2. maçı kaybettiniz ve 20 lp niz gitti. Siz elo hell'desiniz demektir bu.
Peki bu elo hell'den nasıl çıkarım.

Çok fazla ard arda mac kazanmalısınız. Direkt yeni hesaptan başlamanızı tavsiye ederim.
Hocam ama fazla karakterim var geçsemde bişey olmazki :(
Çok fazla ard arda mac kazanmalısınız. Direkt yeni hesaptan başlamanızı tavsiye ederim.
Peki yani ben nasıl girdim bu elo hell'e en fazla 10 maçta 2 sini kaybetmişimdir.

Peki bu elo hell'den nasıl çıkarım.
Win streak sanırım. Çünkü Valorant'ın rank sistemi henüz bence oturmuş değil çünkü mesela şey de var takımın çok kötü oynasa sen onlardan iyi oynasan o maçı kaybetseniz mesela çok ağır bir puan kaybetmiyorsunuz. Bunun dengelemesini henüz oturtamadılar bence.

Geri
Yukarı