Valorant Cypher vs Killjoy

Quantum47

Femtopat
Daha fazla  
Forumda gezinirken Valorant sevenlerin boş sorularla Reyna vs Cypher gibi uğraştığını gördüm biraz mantıklı olsun sorular. Eleştirim bitti soru başlıktakidir cevaplarınızı bekliyorum.

İki karakter de kendine has yeteneklere sahip olduğundan oynamayı bilen adam iki karakterde de efsanevi oyun tarzı gösterebilir.

Cypher ile One way yapabiliyorsanız çok güzel oluyor. Kj ile de bomba kurdurtma ve çözmede engel olabiliyorsunuz. İkisi de güzel.

Forumda gezinirken Valorant sevenlerin boş sorularla Reyna vs Cypher gibi uğraştığını gördüm biraz mantıklı olsun sorular. Eleştirim bitti soru başlıktakidir cevaplarınızı bekliyorum.

Saçma soru aslında birisi hangisinde iyiyse o daha güçlü olur ben mesela Cypher diyorum.

E ben kendim sormuyorum zaten anlamıyo kardeşim.Pozisyona göre değişir diyorum yok.

Killjoy ultisi bence daha etkili Özellikle bazı kritik roundlar da retake oynamayı bayağı kolaylaştırıyor. Cypher'ın kafesleri ve kamerası da işe yarıyor, ama tercihim Killjoy xD

Split: Cypher
Ascent: Killjoy
Haven: Killjoy
Bind: Cypher
İcebox: Killjoy
Breeze: Cypher.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…