Valorant davranış uyarısı aldıktan sonra ne olur?

tsastayz

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta davranış uyarısı aldım bir şey olur mu? Veya bir dahakine ne ceza alırım?

Son zamanlardaki davranışlarınla uygun iletişim için belirlediğimiz kurallar ihlal ettin lütfen bu tür davranışlardan kaçın yoksa iletişimin kısıtlanır rekabetçi modlara erişimin kaldırılır ve Valorant açık beta PBE erişimini kaybedebilirsin. Böyle yazıyor.

Millete küfür etmeye, trollemeye devam edersen rapor sistemine takıldığın ilk an ban yersin. Yaptığın şeye göre de değişir, üstelik oyuncu desteğe ticket atarakta banlanabiliyorsun, demem o ki düzgünce oyununu oyna bu saatten sonra.

Ne olur biliyor musun banlanırsın senin gibi bir toxic insandan kurtulur Valorant topluluğu bu kadar.

Kanka bir şey yapmadım 12 2 yenildiğimiz maçta bıç gittim diye rep yedim zaten herkeste ölmüştü onun dışında Valorant toxiclik yapmıyorum ve normal oynuyorum.

Evet bende yukarıda bundan bahsettim tüm competitive maçlara giremessin.

Fazla ilgi çekme bence fazla rapor gelirse ilk süreli sonra kalıcı ban yiyorsun diye biliyorum.

Haklısın ki zaten öyle toxiclik yapmıyorum yapandanda nefret ederim ama küfür çok toxic insanlar gelince ediyorum ki bir daha etmem zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…