Valorant demir 3'ten çıkamıyorum

deadstoryxd

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ta derecelide demir3 kadar kolay geldim fakat demir 3 de trol oyunu 1 saat önce indirmiş gibi oynayan insanlar var nasıl çıkabilirim aim iyi biraz daha kafaya vurmam lazım sadece.

Hocam Demir'den çıkamıyorsanız bırakın ama emin olun aiminiz iyi değildir gamesense kasın biraz yani oyun bilgisi biraz da aim antrenmanı yapın.

TR serverında oynama. Trol sayısı sıfıra düşer demiyorum ama azalır.

Bu tamamen sizin arkadaşlarınızla yaşadığınız bir durum. Karşımıza gelene basıp geçiyorduk biz oynarken.

Bence aimini geliştir sonra başka bir hesap aç direk Gümüş veya Altın rankına atar seni oyun iyi vuruşlar yaptığın zaman. Benim kardeşim hayatında hiç Valorant oynamamıştı paso CS:GO oynuyordu rankı Keleş 2'ydi ilk defa Valorant oynadı Altın 2'ye mi ne attı oyun aimi iyi olduğu için.

Kendi arkadaşlarınız hakkında konuşun.

Merhaba Valorant'ta derecelide demir3 kadar kolay geldim fakat demir 3 de trol oyunu 1 saat önce indirmiş gibi oynayan insanlar var nasıl çıkabilirim aim iyi biraz daha kafaya vurmam lazım sadece.

Para yatırmadıysan o hesabı gelişmek için kullan ben artık oldum dediğinde yeni hesap aç orada gir rankedlara ha yatırdıysan tek çare 5'li.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…