Valorant "doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı" hatası

Kirmizi Rias

Hectopat
Yer
School
Daha fazla  
RAM
Kingston CL16 3200Mhz 8x1
Ekran kartı
Sapphire RX580 4G
Anakart
Gigabyte AB350M D3V
İşlemci
Ryzen 5 1600
Yakın zamanda RX580 ekran kartını aldım ve birkaç oyun testi için oyunlara girdim (önceki ekran kartın Driver'ını DDU ile sildim). LoL olsun, ufak tefek oyunlar olsun hiçbirinde sorun çıkmadı. Fakat Valorant'a girmek istediğimde ise başlıkta belirttiğim hatayı almaya başladım. Sadece Valorant'ta oluyor. Bu hata hakkında birçok konu okudum fakat bir sonuca ulaşamadım. Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum. Bu arada, MSI Afterburner ile kontrol ettim VRAM sadece 1GB altı kullanılıyor.

Sistem:
Ryzen 5 1600 six Core 3.20 GHz.
Gigabyte AB350M D3v.
Corsair VS550 PSU.
Kingston Fury Beast RGB 8x1 3200 MHz.
Sapphire RX580 4 GB 256bıt.

Yakın zamanda RX580 ekran kartını aldım ve birkaç oyun testi için oyunlara girdim (önceki ekran kartın Driver'ını DDU ile sildim). LoL olsun, ufak tefek oyunlar olsun hiçbirinde sorun çıkmadı. Fakat Valorant'a girmek istediğimde ise başlıkta belirttiğim hatayı almaya başladım. Sadece Valorant'ta oluyor. Bu hata hakkında birçok konu okudum fakat bir sonuca ulaşamadım. Yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum. Bu arada, MSI Afterburner ile kontrol ettim VRAM sadece 1GB altı kullanılıyor.

Sistem:
Ryzen 5 1600 six Core 3.20 GHz.
Gigabyte AB350M D3v.
Corsair VS550 PSU.
Kingston Fury Beast RGB 8x1 3200 MHz.
Sapphire RX580 4 GB 256bıt.
Büyük ihtimal harici GPU yerine dahili GPU kullanılıyor. AMD kart kullanmadığım için nasıl yapılır bilmiyorum ama Nvidia'dan yola çıkarak kartın denetim masasından ayarlanabilir.

Ya bu sorun bende de var RX570 4 GB versiyonunu kullanıyorum daha önce GTX1060 3GB modeli kullanırken bile böyle durumlarla karşılaşmamıştım bu seride böyle yapıyor nasıl çözeceğiz bunu kimse cevap da yazmamış

Formatla düzelecek bir iş değil ama ben sanal bellek atayarak çözdüm sanırım senin format onu sıfırlamış sanal bellek kullanımı ile alakalıdır bende şimdilik çözdüm sıkıntıyı yaşayacak arkadaşların bilgisine.

Formatla düzelecek bir iş değil ama ben sanal bellek atayarak çözdüm sanırım senin format onu sıfırlamış sanal bellek kullanımı ile alakalıdır bende şimdilik çözdüm sıkıntıyı yaşayacak arkadaşların bilgisine.
Sanal bellek işini bende denedim ama olmamıştı. Formattan sonra hata almadım tekrar.

Geri
Yukarı