Valorant donuyor

0verlord23

Decapat
Oyuna girdikten 15 dakika sonra donuyor ama mouse imlecini hareket ettirebiliyorum ve yanıt vermiyor.

Bu sadece Valorant'ta yapıyor. İşlemcimi temizledim, macunu yeni.
PC temiz.
Virus taraması yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Phenom X6 1090t.
AMD R7 240 2 GB
8 GB RAM.

Hiçbir şekilde donma yapmıyor sadece Valorant'ta var bu durum.
AMD ekran kartı yazılımı herhangi bir hata uyarısı veriyor mu? Sorun hiç beklenmedik şekilde RAM kaynaklı olabilir... (Wattman vb. durumlara yönelik nette yer alan öneriler de performanstan ödün vermeniz voltaj ayarlarını düşürmeniz vb. isteniyor, bana göre bu tam anlamıyla çözüm sayılmaz. Çevreden RAM edinme, deneme imkanın var ise mutlaka denemeni tavsiye ederim, benzer durumu bu şekilde aştım. Tek fark benim sistemimde Valorant çökerken AMD yazılımı grafik sürücüsünün çöktüğüne dair, zaman zaman da beraberinde wattman hatası veriyordu.)

Son düzenleme:
AMD ekran kartı yazılımı herhangi bir hata uyarısı veriyor mu? Sorun hiç beklenmedik şekilde RAM kaynaklı olabilir... (WattMan vb. durumlara yönelik nette yer alan öneriler de performanstan ödün vermeniz voltaj ayarlarını düşürmeniz vb. isteniyor, bana göre bu tam anlamıyla çözüm sayılmaz. Çevreden RAM edinme, deneme imkanın var ise mutlaka denemeni tavsiye ederim, benzer durumu bu şekilde aştım. Tek fark benim sistemimde Valorant çökerken AMD yazılımı grafik sürücüsünün çöktüğüne dair, zaman zaman da beraberinde WattMan hatası veriyordu.)

WattMan ile ilgili bir şey çıkmadı sürüm olarak 20.11.2 kullanıyorum ve WattMan hatası olduğunu başka nasıl şekilde öğrenebilirim?
WattMan alıyor olabilirsin. UC ve UV yapmayı dene.
bu işlemi nasıl yapabilirim ?
WattMan ile ilgili bir şey çıkmadı sürüm olarak 20.11.2 kullanıyorum ve WattMan hatası olduğunu başka nasıl şekilde öğrenebilirim?

Bu işlemi nasıl yapabilirim?

Ve şöyle bir şey söyleyeyim bilgisayarı ilk açtığımda oluyor bu donma olayı reset attıktan sonra olmuyor gibi yani karşılaşmadım donmaya

Son düzenleme:
Bu işlemi nasıl yapabilirim?
Bu konudan yardım alabilirsin.

Bu konudan yardım alabilirsin.

Şöyle söyleyeyim işlemcim ve ekran kartım ısınmıyor oyunlarda sizce sürümden kaynaklanan bir sorun olabilir mi?

Geri
Yukarı