Valorant düşük FPS

ugureryavuz

Decipat
Daha fazla  
Laptop kötü biraz ama bu kadar da düşük FPS vermesi normali mi?
AMD A9-9425 Radeon 530 4 GB RAM. RAM arttırsam FPS ne kadar artar?
Config yapsam ne kadar FPS artışı olur?

Laptop kötü biraz ama bu kadar da düşük FPS vermesi normali mi?
AMD A9-9425 Radeon 530 4 GB RAM. RAM arttırsam FPS ne kadar artar?
Config yapsam ne kadar FPS artışı olur?

Local disk (c:) -> users -> username -> appdata -> local -> shootergame -> saved -> Config cfg yi buradan ayarlayabilirsiniz.

Genelde oyun dosyalarına girip yapılyıor cfg hazır olanlara internetten bakabilirsin. Bulursam atarım.

Laptop birazda ısınıyor. Vakumlu laptop soğutucusu alsam donma sorunu çözülür mü?
Local disk (c:) -> users -> username -> appdata -> local -> shootergame -> saved -> Config cfg yi buradan ayarlayabilirsiniz.

Config'i nasıl ayarlayacağımı bilmiyorum.

Laptop birazda ısınıyor. Vakumlu laptop soğutucusu alsam donma sorunu çözülür mü?

MSI Afterburner indirip oyunda sıcaklığı test edebilirsiniz eğer sıcaklık çoksa donma ondan kaynaklanıyor olabilir donanımlar sıcaklaştığında kendilerini korumak için performansı düşürüyorlar.

Sıcaklığa nasıl bakılacağına buradan bakabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cfg için burada adamın notepad de değiştirdiklerini değiştirin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı