Valorant durduk yere kısıtlama aldım

Grexoo

Femtopat
Perşembe akşamı oyuna girdim arkadaş listem gözükmüyordu bende ticket attım ertesi günü sabah hesaba giremedim cumartesi günü ise hesaba girmek istediğimde kısıtlama yazısı ile karşılaştım, süre ya da sebep yazmıyordu. Şu an ne hesaba girebiliyorum ne de ticketa cevap veriyorlar

Riot hesabınız leak edilmiş olabilir önlem amaçlı şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederim etik olmayan forumlarda binlerce Riot hesabının olduğunu gördüm girmeyi denediğimde gerçekten giriyordu üzücü kısmıysa %80'inde falan RP-VP bulunuyor. Riot Games yasaklamalar konusunda oldukça hassas bu yüzden yanlışlık olması çok düşük bir ihtimal ama eğer gerçekten bu yasaklamayı aldığınızı düşünmüyorsanız şifrenizi değiştirin.

Yanıtınız için teşekkür ederim şifremi arkadaş listem gittiğinde değiştirdim ve 2 aşamalı doğrulama kullanıyorum yani ben onay vermediğim sürece kimse giremez ama sorun da bu noktada başlıyor betadan beri kullandığım bir hesap ve bırakın afk kalmak yada takım arkadaşına hasar vermeyi ağzımdan tek küfür bile çıkmadı hiç hemde genelde oyuna girdiğimde selam verir oyun aşamasında info verir devamında gereksiz konuşmam

Geri
Yukarı