Çözüldü Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required" hatası çözümü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet5687

Centipat
Daha fazla  
Sistemini bilmeden nasıl yardımcı olalım? Ayrıca kendi konunu açman daha iyi olur. Konu sahibi burayı bıraktı sanırım, en son DxDiag ekran görüntüleri istemiştim ama atmamış.

Intel Core i3 550 islemci ekran kart ATI Radeon 4650. Valorant'ta DX11 DX.10.0 bu hatayi veriyordu. Onu düzelttim.

Çözüm
DXCPL indirdin değil mi?🤦‍♂️ Vanguard ile çakıştığı için açılmıyordur. O saçma programı sil, bir ayar yaptıysan kaldır önce.

Kartının özelliklerine de baktım şimdi, DX11 desteği yok. Oyunu bu yüzden oynayamıyorsun. Sorununun çözümü de yeni kart almak.
DXCPL indirdin değil mi?🤦‍♂️ Vanguard ile çakıştığı için açılmıyordur. O saçma programı sil, bir ayar yaptıysan kaldır önce.

Kartının özelliklerine de baktım şimdi, DX11 desteği yok. Oyunu bu yüzden oynayamıyorsun. Sorununun çözümü de yeni kart almak.

Çözüm
Büyük ihtimal DXCPL ile yaptı. Bildiğim kadarı ile DX11'i işlemci yardımı ile taklit ediyor.
Aynen onunla yaptım ama gereksiz birşey sanırım yinede olmadı

gt 730 ekran kartı açar mı oyunu onu söyle bari

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı