Çözüldü Valorant ejder desenli silah nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu olmasa bile başka ejder olsa nasıl bir yöntem sunacaktınız merak ettim. Yoksa silah atmak için güzel bahane :D

Silah fark etmeksizin mağazaya gelmesini beklemeniz gerek. Sezon sonlarında ise büyük indirimlerle Gece Pazarı'na da gelebilir.
Silah atmak için güzel bahane mi : D Adamda zaten o skin yok... Niye bu kadar kötü niyetlisin birader.

Silah atmak için güzel bahane mi: D adamda zaten o skin yok... Niye bu kadar kötü niyetlisin birader.

Kötü niyetli değilim Ejder Vandal değil de başka silahtan bahsetse nasıl bir yol izleyeceğini sordum. İstediğin silah bu mu, buysa şu şu olur diye bilgi vermiş.

Kötü niyetli değilim Ejder Vandal değil de başka silahtan bahsetse nasıl bir yol izleyeceğini sordum. İstediğin silah bu mu, buysa şu şu olur diye bilgi vermiş.
O konuda haklısın kanka boş yapmış biraz ama herifin derdi de skinini sergilemek değil zaten alamamış garibim.

Mağazaya çıkma olasılığı hakkında bilgi verecektim Kızıl Musibet de var üstünde ejder olan.
Amacım desen sergilemek değil.
Bu olmasa bile başka ejder olsa nasıl bir yöntem sunacaktınız merak ettim. Yoksa silah atmak için güzel bahane :D

Silah fark etmeksizin mağazaya gelmesini beklemeniz gerek. Sezon sonlarında ise büyük indirimlerle Gece Pazarı'na da gelebilir.

Geri
Yukarı