Valorant "Ekran kartı sürücüsü çöktü" hatası

Daha fazla  
Önceden böyle bir hata almıyordum nedense her oyun almaya başladım. Sürücüm güncel. Sorunun çözümünü bilen var mı?
2060 Super kullanıyorum.

Önceden böyle bir hata almıyordum nedense her oyun almaya başladım. Sürücüm güncel. Sorunun çözümünü bilen var mı?
2060 Super kullanıyorum.

Driverınız güncel mi diye bakın güncelse servise verin ekran kartıyla ilgili problem vardır büyük ihtimal aynısını yaşamıştım.

Driverınız güncel mi diye bakın güncelse servise verin ekran kartıyla ilgili problem vardır büyük ihtimal aynısını yaşamıştım.

Güncel diye belirttim hocam zaten. Problem sadece Valorant'ta şu an. Bir hata yüzünden servise yollamamı söylemeniz ilginç açıkçası.

Servise vermek çok aceleci bir çözüm olur. Daha basit bir şey olma ihtimali var.

Güncel diye belirttim hocam zaten. Problem sadece Valorant'ta şu an. Bir hata yüzünden servise yollamamı söylemeniz ilginç açıkçası.
Dediğimi yapın hocam, düzelmesse başka bir çözüm daha önerebilirim.

Hocam öyle sürücü güncel olmaz muhtemelen. Sitesinden indirmek gerekmez mi güncel sürücüyü?
Hocam zaten güncel olmaz. Ayrıca evet, sitesinden indirmek lazım. Sadece şimdilik yapın bunu. Ayrıca ekran kartı sürücülerini uygulamadan yükleyin uygulama yüklü değilse.

Arkadaşlar ben AMD Radeon Software'yi sildim ve bilgisayarı bir güzel temizledim sorun çözüldü.
Belki siz de deneyebilirsiniz. Gerçekten çok mutlu oldum eski AMD Radeon R7 serisi ekran kartım var.
Eski ekran kartları olanlar deneyebilir. Temizlerken dikkat edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı