Valorant elo sistemi

Mustafa.22.22

Hectopat
Az önce girdiğim rekabetçi maçta 39 kill alıp maçı taşıdım fakat +19 elo aldım bunu aldırmayıp bir maç daha girdim ve maçı 13-9 kaybettim maçta 1.olduğum halde -32 elo aldım ben. Yeni güncelleme gelip bu sistem düzelene kadar CS giriyorum. En azından orada hile gelince rank gitmiyor. (Rankım plat 2)

Az önce girdiğim rekabetçi maçta 39 kill alıp maçı taşıdım fakat +19 elo aldım bunu aldırmayıp bir maç daha girdim ve maçı 13-9 kaybettim maçta 1.olduğum halde -32 elo aldım ben. Yeni güncelleme gelip bu sistem düzelene kadar CS giriyorum. En azından orada hile gelince rank gitmiyor. (rankım plat 2)

Bende kazanınca +26 verip kaybedince -26 alıyor Riot iste ne beklersin saçma sapan bir şirket rankim bronz 2 genelde 20-25 kill alıyorum ama 13-11 kaybettiğimiz maçda mvp olmama rağmen -26 -27 lp alıyor benden.

Küfür veya benzer bir durumdan ötürü ceza yediysen kazandığında az getirirken, kaybettiğinde çok götürüyor.
Karşı takım Odin alınca ağzıma geleni söylüyorum ama ban yemedim hiç.
Tamamen eloyla alakalı. O hesabın elosunun işi bitmiş. Smurf bir hesap kasabilirsin. Bende öyle yapıyorum şu an.
Plat 2 olana kadar canım çıktı bu hesapta olan şey neden yeni hesapta olmasın düzelene kadar yeni hesap açmak boş bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı