Valorant fare titremesi

PPrens

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 yıldır ara sıra CS 1.6 oynarım ve sorun yoktu. Birkaç gündür Valorant'a girmeye başladım ve beni izleyen diğer oyuncular ekranımın veya faremin titrediğini söylüyorlar. Benim kendi ekranımdan gördüğüm kadarıyla ise kesinlikle titreme yok fakat oyun kapalıyken masaüstünde fareyi düz sağa veya düz sola çekince imleç çaprazlayarak ilerliyor yani EKG nabzı gibi yukarı ve aşağı yaparak ilerliyor. Farenin ağırlık ayarı falan var altında onunla ilgili olabilir mi? Modeli: Everest Sgm X7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimal fareyi koyduğunuz zeminde sıkıntı var ya da sensörünüz sıkıntılıdır. Everest tipi mouselar genelde böyle arızalar çıkarabiliyor. Temiz bir mousepad ile deneyin. Olmassa yüksek ihtimal sensörünüzde problem çıkacak. Temizlemeyi de deneyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 10 yıldır ara sıra CS 1.6 oynarım ve sorun yoktu. Birkaç gündür Valorant'a girmeye başladım ve beni izleyen diğer oyuncular ekranımın veya faremin titrediğini söylüyorlar. Benim kendi ekranımdan gördüğüm kadarıyla ise kesinlikle titreme yok fakat oyun kapalıyken masaüstünde fareyi düz sağa veya düz sola çekince imleç çaprazlayarak ilerliyor yani EKG nabzı gibi yukarı ve aşağı yaparak ilerliyor. Farenin ağırlık ayarı falan var altında onunla ilgili olabilir mi? Modeli: Everest sgm X7.

Daha iyi aim DLL gibi olursun.

Sorunu çözdüm arkadaşlar, windows fare ayarlarındaki işaret hassasiyeti kutusunun tikini kaldırınca çözüldü, hepinize teşekkür ederim.

Geri
Yukarı