Valorant FPS düşüşü

Smyrne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I5-12400F ROG STRIX RX6750XT 32GB RAM Asus EX-B660M-V5 D4 120MM SIVI SOĞUTMA
Meslek
Sorumluluk Ve Bakım Teknikeri
Valorant'ta FPS'im 200'lerdeydi fakat bugün 80'lere 60'lara düştü saçma bir şekilde. Bunun çözümü var mıdır, hiç başınıza geldi mi böyle bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bugün NVIDIA ekran kartı güncellemesi yaptı.
Bir de Type-C to Display Port kabloyal bağladım monitöre ondan da oldu galiba HDMI'a çevirince bir nebze arttı çünkü.
Bir arkadaşta da NVIDIA güncellemesi sonrası CS:GO'da FPS kaybı olmuş. Eski sürücüye geçip tekrar test edebilirsin.

Valorant'ta FPS'im 200'lerdeydi fakat bugün 80'lere 60'lara düştü saçma bir şekilde. Bunun çözümü var mıdır, hiç başınıza geldi mi böyle bir şey?

Aynı sorun bende de oldu. Ekran kartının driverını silip tekrar yükleyince düzeldi. Bir deneyin işe yarayacaktır.

Hocam Type-C to Display Port kablosunı çıkarttım HDMI bağladım eski haline döndü sorun ondaymış sebebini anlayamadım ama neden böyle bir şey oluyor.
Bir arkadaşta da NVIDIA güncellemesi sonrası CS:GO'da FPS kaybı olmuş. Eski sürücüye geçip tekrar test edebilirsin.
Aynı sorun bende de oldu. Ekran kartının driverını silip tekrar yükleyince düzeldi. Bir deneyin işe yarayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı