Valorant gecikme değerlerinizi paylaşın

• Konuyu başlatan syee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 300

syee

Centipat
Merhaba arkadaşlar Valorant'ta normal oyunda veya ölüm kalım maçında oyunda görüntü oluşturma değeriniz ms olarak, oyun gecikme değeriniz, ms olarak en yüksek ve en düşük gördüğünüz değerleri paylaşırsanız çok sevinirim. Kıyas yapmaya çalışıyorum kendi PC'm ile.

i5 11400 4.2 GHz Boost'lu.
RTX 3060 Ti OC.
3200 MHz 16 GB RAM.
Sistemimin özellikleri yukarıdadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kıyas yapmaya ihtiyacınız yok fps ne kadar yüksekse ms o kadar azdır bu yüzden rekabetçi oyunlar da fps sınırı açılmaz eğer pc çok kötü değilse. Aynı şekilde vsync açılmaz grafik ayarları yükseltilmez.

Kıyas yapmaya ihtiyacınız yok fps ne kadar yüksekse ms o kadar azdır bu yüzden rekabetçi oyunlar da fps sınırı açılmaz eğer pc çok kötü değilse. Aynı şekilde vsync açılmaz grafik ayarları yükseltilmez.
250 fps bandında alıyorum ara ara 300 190 arası gibi ama görüntü oluşturma ms 5. 6 ms den 15 lere fırlıyo yerine göre

250 fps bandında alıyorum ara ara 300 190 arası gibi ama görüntü oluşturma ms 5. 6 ms den 15 lere fırlıyo yerine göre
15e fırladığı yerler fps drobu alıyor olmanız gerekiyor bu oran fpsle alakalı ne kadar yüksek fps o kadar düşük giriş gecikmesi.

Geri
Yukarı