Valorant GPU ve CPU değerleri normal mi?

İşletim sistemi
Windows 11

Aliwhy07

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rtx3050ti
Anakart
monster abra a7 v11.5
İşlemci
intel i7 11400H 2.30ghz
1 ay öncesine kadar Valorant'ta 250 FPS alıyordum şimdi 150'yi zorr geçiyor bir de GPU CPU normal mi ona da bakar mısınız?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-14 114527.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-14 114527.png
    399,1 KB · Görüntüleme: 39
Değerler normal, güncel oynamadığım için FPS hakkında yorum yapamam, bir güncelleme geliyor FPS düşüyor bazen farklı bir Update geliyor yükseliyor, ama 100 FPS düşüş yaşaman normal değil bir ayar vs kontrol et belki bir şey değiştirmiş olabilirsin, NVIDIA veya pil tasarrufu ayarlarına.

Değerler normal, güncel oynamadığım için FPS hakkında yorum yapamam, bir güncelleme geliyor FPS düşüyor bazen farklı bir Update geliyor yükseliyor, ama 100 FPS düşüş yaşaman normal değil bir ayar vs kontrol et belki bir şey değiştirmiş olabilirsin, NVIDIA veya pil tasarrufu ayarlarına.

Ve GTA 5 de 80 üzeri FPS alıyorum ama işlemci tarzı oyunlar CS Valorant'ta 150'nin üstüne zor çıkıyor acaba işlemcide mi bir şey var.

Ve GTA 5 de 80 üzeri FPS alıyorum ama işlemci tarzı oyunlar CS Valorant'ta 150'nin üstüne zor çıkıyor acaba işlemcide mi bir şey var.

Yok onunla alakası yok hocam, zaten laptop olduğu için darboğaz imkansız, çok kafanıza takmayın, 11400H işlemci için yeterli FPS, illa çok kafama takılıyor diyorsanız sürücülerinize bir bakın güncel mi? Veya açın bakın YouTube'da aynı sistem aynı FPS'i veriyor mu daha oturur kafanıza bu konu🙂.

İşlemcinin bütün çekirdeklerinin kullanımına bakmak lazım Afterburner'dan bütün çekirdekleri izlemeyi aktif eder misin?

Geri
Yukarı