Valorant güvenilir VP satan siteler nedir?

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
2850 VP almak istiyorum fakat fazla para olduğu için nereden alacagımı bilmiyorum. Benim sekmelerimde 4 tane site var. 1. kabasakal 2. klasgame 3. epin 4. dijipin. Fiyatlar neredeyse aynı ama en ucuzu olan klasgameden almak istyorum. Sizce güvenilir mi almalıyım? Ya da başka hangi site?

En ucuzunu burada buldum ben. 4-5 kez alışveriş yaptım. Kodu site size anında teslim ediyor. Herhangi bir bekleme süresi yok. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Tabii diğer siteler ile arasında 4-5 TL fark var.

2850 VP almak istiyorum fakat fazla para olduğu için nereden alacagımı bilmiyorum. Benim sekmelerimde 4 tane site var. 1. kabasakal 2. klasgame 3. epin 4. dijipin. Fiyatlar neredeyse aynı ama en ucuzu olan klasgameden almak istyorum. Sizce güvenilir mi almalıyım? Ya da başka hangi site?

Ben item satışdan alıyorum anında kodu gönderiyorlar ve uygun

Piyasa isim yapmış sitelerin çoğu güvenilirdir en ucuz hangisiyse oradan al. Birisi 1000 defa alış veriş yaptı ve 1000 tanesinden de sorun çıkmadı diye alma. Sonuçta bunlar kod ile temin edilen şeyler değil mi? Öyle ise otomatik teslimat oluyor zaten.

Geri
Yukarı