Valorant hesabı kaç TL eder?

Rankım Bronz 2 idi en son. Bir maç atılınca tekrar çıkar. Biraz düşük ancak eğer seriye bağlarsanız hızlıca çıkabiliyorsunuz. Bir maçta 2 rank atlamışlığım var.
Benim için önemli değil rank zaten çokta iyi oynadığımı iddia etmiyorum yeter ki zevk alayım oyundan yeterli benim için. Peki sizde ki bu hesapta sadece ejder vandal ve anamoli phantom mu var?

Benim için önemli değil rank zaten çok da iyi oynadığımı iddia etmiyorum yeter ki zevk alayım oyundan yeterli benim için. Peki sizde ki bu hesapta sadece ejder vandal ve anamoli Phantom mu var?

Bu iki skin ve 1900 VP var. Bir skin daha alabiliyorsunuz. Hocam bir de Reynanın kontratı 9 seviye. Bundan sonrakinde Ghost skini açılıyor. Ejder op isterseniz 600 VP atıp alabilirsiniz. Anomali Phantom 2175 VP ayrıca. O diğer Phantom'lara göre biraz daha pahalı. @Mesela Yani Erenn#8397, Discord'dan eklerseniz konuşabiliriz, sizin hesabınıza yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Bu iki skin ve 1900 VP var. Bir skin daha alabiliyorsunuz. Ejder op isterseniz 600 VP atıp alabilirsiniz. Anomali Phantom 2175 VP ayrıca. O diğer Phantom'lara göre biraz daha pahalı.
Ben bunu şöyle 2-3 hafta daha düşüneyim de ejder vandal gelmezse marketime, ben seni bulurum irtibat için. O zaman hesabının değeri de yükselir belki :D Sağ olasın. Beğeni atamıyorum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı