Valorant hesabı nasıl güvenli bir şekilde alınır?

Kyraxxx

Hectopat
Daha fazla  
İtemsatış gibi siteleri ben de biliyorum. Fakat satın aldıktan sonra adam zaten bilet ile hesabı geri çekebiliyorsa nerede bu işin güvenilirliği?

Hesap satışı yasak zaten. Bu işin güvenilirliği yok çoğu firma hesap satışını yasaklar ve bu konuda destek vermez.

Valorant hesabını güvenli bir şekilde alamazsınız. Ne yaparsanız yapın satıcı o hesabı geri alabilir.
Bence hiç o risklere girmeyin.

Hocam bir yerden İtemsatış'ta güvenilir hesap diye bir özellik olduğunu duymuştum onadamı güvenmeyelim.

Hocam bir yerden İtemsatış'ta güvenilir hesap diye bir özellik olduğunu duymuştum onadamı güvenmeyelim.
Güvenme hocam, itemsatış kimsenin babasının oğlu değil, hesap satışı valorant gibi oyunlarda yasak. Yakalanırsanız hesabınız ban yer.

sen parasını verip hesabı aldıktan sonra riota ticket attığını düşün adamın, hesabım çalındı diye. Aaaa, bu adam itemsatıştan almış diyecek hali yok riot'un.

Riot hesap alım-satımını desteklemiyor. Adam ticket attığı an öyle ortada kalırsınız. Ne hesap ne de para elinizde olur. İtem satış'da size cevap falan vermez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…