Valorant hesabım çalındı

-Jwol-

Hectopat
Selamlar, hesaba şimdi erişimim var. Ayarlardan emaili değiştirebiliyorum. Ben değiştirdikten kısa süre sonra çalan kişi de hemen değiştiriyor. Nasıl yapmalıyım çok kararsız kaldım. Hesaba çok para yatırıldı. Ticket attım benden birkaç bilgi istediler birazına düzgün cevap verebildim. Hatırladıklarıma cevap verebildim. Yapılacak bir şey var mı? (Hesap güvenlik sorunlarından dolayı kilitli şu an)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan söylüyorsun, şifre veya e mail adresi değiştirilince otomatik olarak diğer tüm cihazlardan çıkış yapılır. Arkadaşın da dediği gibi, yardım ayağına hesabı siz çalmaya çalışıyorsunuz.
Eğer bir mod okuyorsa bunları, kapatsın konuyu.
Aslında yanlışınız var hocam bende sizin gibi düşünüyorum ancak bir bug sayesinde riot'un sitesinde hesap bilgileri değiştirilse bile hesaptan çıkış yapılmıyor.

İşim gücüm yok "yalan" söyleceğim değil mi :D. Çocuklar keşke Technopat'a alınmasa.
Çok fazla açık veriyorsun, "çocuk" bile anlar yalan söylediğini.
Aslında yanlışınız var hocam bende sizin gibi düşünüyorum ancak bir bug sayesinde riot'un sitesinde hesap bilgileri değiştirilse bile hesaptan çıkış yapılmıyor.
Hocam o dediğinizi ben de biliyorum, ancak sitede bir işlem yapmak istediğinde oturumdan atıyor seni.

Aslında yanlışınız var hocam bende sizin gibi düşünüyorum ancak bir bug sayesinde Riot'un sitesinde hesap bilgileri değiştirilse bile hesaptan çıkış yapılmıyor.

Hesap bilgileri değiştiğinde başka cihazlarda açık olan oturumlar kapanıyor kardeşim öyle bir bug yok hesabın mailini değiştirdiğinde diğer oturumlar kapanmaz ancak şifre veya kullanıcı adı değişirse tüm cihazlardaki açık oturumlar kapanır.

Hesap bilgileri değiştiğinde başka cihazlarda açık olan oturumlar kapanıyor kardeşim öyle bir bug yok hesabın mailini değiştirdiğinde diğer oturumlar kapanmaz ancak şifre veya kullanıcı adı değişirse tüm cihazlardaki açık oturumlar kapanır.
Bana mı öğretiyorsunuz? 4200 üzeri Valorant ve LoL hesabı sattım. Bug var kardeşim hatta itemsatis.com gibi sitelerde video alırken hesaptan çıkmak zorunlu bug kullanıp bilgileri değiştirmeyelim diye. Sonra tekrar hesap alınabilir çünkü. Gerçekten bilmeden boş yorum yapanları banlamaları lazım.

Son düzenleme:
Bana mı öğretiyorsunuz?

Belki, evet

4200 üzeri Valorant ve LoL hesabı sattım.

İyi iş tebrikler.

Hatta itemsatis.com gibi sitelerde video alırken hesaptan çıkmak zorunlu bug kullanıp bilgileri değiştirmeyelim diye

Bug yok diye yazıp geçtim ancak varlığından haberimiz var sadece o andaki sitede herhangi bir işlem yapmaya çalıştığında sistem izin vermiyor, oturumun kapanıyor yeniden giriş yapmamız gerekiyor.

Gerçekten bilmeden boş yorum yapanları banlamaları lazım.

Neyi ne kadar bilip bilmediğimi veya boş yorum yapıp yapmadığımı sen belirlemiyorsun.
O sadece sana göre boş bir yorum oluyor. "gerçekten bilmeden boş yorum yapanları banlamaları lazım." derken boş yapmışsınız, bu da benim görüşüm. İyi forumlar.

Geri
Yukarı