Valorant hesabım çalındı

emreyaplican

Picopat
Daha fazla  
Selamlar. Sabah Valorant hesabımı biriyle takaslayacaktım. Maile adamın mailini yazdım fakat o benim mailimi aktarmadı çaldı hesabı yapabileceğim bir şey yok mu? Hesabın ilk mailini biliyorum.

Ticket at. Bizim yapabilecegimiz bir şey yok.
Hesap takaslarken dikkatli ol.

Keşke güvenilir siteler aracılığı ile yapsaydın, itemci falan vardı. Nasıl güvenip bu hataya düştün ki kötü olmuş.

Hesap alışverişi yapmak yasak, yine de desteğe yaz.

Geçmiş olsun kardeşim. Riot Games'a ticket atarsan sana birkaç soru soracaklar, soruları doğru cevaplarsan hesabını geri alırsın. Aynısı başıma geldi soruları dogru cevapladım hesabımı geri aldım.

Selamlar. Sabah Valorant hesabımı biriyle takaslayacaktım. Maile adamın mailini yazdım fakat o benim mailimi aktarmadı çaldı hesabı yapabileceğim bir şey yok mu? Hesabın ilk mailini biliyorum.

Genelde eğer sen kendin elinle şifreyi verdiysen yardım etmeme gibi bir politika yönetirler oyun destek sistemi fakat sen yine de bir şansını dene.

teşekkürler ticket atıyorum şu an umarım hesabın ilk sahibini buldum umarım geri alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…