Valorant hesabım çalındı

Canannn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant hesabımı güvendiğim birine satarken dolandırıldım. Giriş bilgilerini mail adresini her şeyi değiştirmiş. Ticket gönderdim dönüş sağlayacaklarını söyleyen bir mail geldi. Kurtarabilir miyim? Daha önce yaşayan var mı?

Arkadaşlar Valorant hesabımı güvendiğim birine satarken dolandırıldım. Giriş bilgilerini mail adresini her şeyi değiştirmiş. Ticket gönderdim dönüş sağlayacaklarını söyleyen bir mail geldi. Kurtarabilir miyim? Daha önce yaşayan var mı?

Riot o konuda iyidir geri dönüş sağlayınca yardım ederler.

Ticket ile çözerler direkt çok basit bir işlem bu. Eğer para yatırdıysan fatura falan isterler bu kadar sen endişelenme yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticket ile çözerler direkt çok basit bir işlem bu. Eğer para yatırdıysan fatura falan isterler bu kadar sen endişelenme yeter.
Benim mailim ile kurulmuş bir hesap . Cevap veremediğim sorular oldu ama çoğunu cevapladım. Bazı yazılar okudum dönmediklerini söyleyenler olmuş bu biraz korkuttu

Benim mailim ile kurulmuş bir hesap. Cevap veremediğim sorular oldu ama çoğunu cevapladım. Bazı yazılar okudum dönmediklerini söyleyenler olmuş bu biraz korkuttu.

Riot o konularda çok iyi random hesap satanlar da hesabı adama satıp ticket atıyor diye biliyorum Riot'un yardım severliği kullanılacak seviyede iyi.

Aynı sorunu yaşayan olursa içi rahatlasın diye söylüyorum. Riot bu sabah mail yoluyla hesabı direk benim e posta adresime geçirmiş . Ticketta gerekli soruları bildiğim için sanırım. Umarım böyle bir durumla karşılaşmazsınız 😊

Aynı sorunu yaşayan olursa içi rahatlasın diye söylüyorum. Riot bu sabah mail yoluyla hesabı direk benim e posta adresime geçirmiş . Ticketta gerekli soruları bildiğim için sanırım. Umarım böyle bir durumla karşılaşmazsınız 😊
Ne kadar sürede cevap verdiler?

Geri
Yukarı