Valorant hesabım nasıl çalındı?

61_qwerty_61

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Discord'dan bulduğum birine hesabımı vermiştim benden kod almadığı halde hesabın mailini nasıl değişebilir? Hesabın şifresiyle mailin şifresi aynıydı fakat mailimi bilmiyordu ki.

Discord'dan bulduğum birine hesabımı vermiştim benden kod almadığı halde hesabın mailini nasıl değişebilir? Hesabın şifresiyle mailin şifresi aynıydı fakat mailimi bilmiyordu ki.

Şifre sıfırlamada hesabın mailin söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Hesabın bilgilerini biliyorsan ilk maili sendeyse ticket aç ve hesabı geri al.

Mail ve Valorant şifreniz aynıysa olabilir, uzun süre tanıştığınız biriyse geçmişte başka şifre verdiyseniz onu denemiştir, başka türlü sadece aklıma phishing geliyor veya keylogger, trojan gibi virüs geliyor internette örnekleri çok var.

Hesabın bilgilerini biliyorsan ilk maili sendeyse ticket aç ve hesabı geri al.

Açtım da çoğu şeyi hatırlamadığım için olumsuz.

Şifre sıfırlamada hesabın mailin söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Peki maile gelen doğrulama kodunu nereden bulmuş olabilir?

Oyuncu arama yerinden buldum ben radyantım dedi işte plat hesap verdim ona oynadık. 1 hafta sonra mail değişti. İlk başta yanlış anlama bana hep hesap istediğim için çalıyorsun diyorlar demişti benim çok hesabım var niye çalayım demişti aslında anlamalıydım ama kod vermeden çalamaz diye düşündüm. Hep de soruyor zaten gümüş var mı Gold var mı diye. Bu arada aynı PC de 3 hesap kullanıyorum bu çaldırdığım arkadaşımındı. Benim hesaplar duruyor. Mailin şifresiyle aynı diye çaldığını düşünüyorum, ama mailin doğrulama koduna nasıl ulaşmış olabilir?

Mailiniz Gmail değilse Hotmail, Outlook tarzındaysa onlar 2 factor koruma ile korunmuyor siz açmadıkça, Boost bile olsa hesabınızı kimseye vermeyin çok sıkı tanıdıgınız olmadıkça eğer harcama yaptıysanız destek ile iletişime geçip kart hanesinin son 4 rakamı ve harcama dekontunu atın desteğe hesabınızı geri verirler 3 gün içinde.

Önemli bir hesap değildi. Mail de iCloud. Ben sadece nasıl çalmış olabilir onu merak ediyorum. Şimdiye kadar çok hesap verdim bir sorunla karşılaşmadım. Çalmaya çalışan kod isteyen çok oldu ama bu kod istemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…