Valorant hesabının bilgileri nereden öğrenilir?

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 7 ay önce bir siteden Valorant hesabı aldım, 2 ay kadar oynadım ve şu an hesap hala bende fakat 4 ay kadar önce tehlikeye düştü ve çalındı ama satan kişi tarafından değil, kendim yüzünden. Geri aldım ama aynı zamanda alırken Riot'a ticket attım, keşke atmaz olaydım. Onlar da güvenlik amaçlı kapatmışlar, hesabı geri açmam için kişisel bilgilerimi istediler bana, satan kişiyle 4 ay boyunca iletişim kurmaya çalıştım ilk 3 ay mesajları okudu cevap vermedi ve son 1 ay da hiç mesajlara bakmadı zaten.

Hesabım giriyorum, kişisel bilgilerim gizli ve göremiyorum. Ben bu hesabı nasıl açarım? O bilgileri nasıl öğrenirim veya bu arkadaş sanıyorum hesabı birinden çalıp satmış, bana bu hesabın ilk sahibini bulabilir miyim? Bari ben giremiyorum ilk sahibi varsa eğer ona geri vereyim.

Bu olayları hiç anlamıyorum. Neden kendinize hesap açmak yerine hesap satın alıyorsunuz? Hesap eski sahibi tarafından geri alınabilir ya da size olduğu gibi bir başkası tarafından çalınabilir ve sizin dediğiniz gibi hesabin bilgilerini bilmediğinizden hesabi geri alamazsınız ki hesap alım satışı yasak bir şey. Her ihtimalde hesap alım satışı çok kârsız.

Geri
Yukarı