Valorant hesap değeri ne kadar eder?

futs

Hectopat
2050 TL yatırılmış gözüküyor, rank Max dia 3 oldu, şu an da plat 1. Bütün ajanlar ve bazı ajanların silah skinleri açık. Altın afet ve ktac Battle Pass Full. 300VP 100 radyanit var.

Bıçak: Altın afet, özel harekat kelebek, uzaylı avcısı, ktac katana, yağmacı karambit.
Phantom: Champions, protokol, yağmacı.
Vandal: Gaia, asil.
Operatör: Yağmacı.
Odin: Yağmacı.
Sheriff: Yağmacı
Ghost: Yağmacı
Spectre: Yağmacı
Diğer silahlarda da Battle Pass ve ajan skinleri var.

Hesap bana ait , ilk mail bende.

Aklımda satma düşüncesi var da çok emin değilim. Ben sattıktan sonra Riot ban atarsa sattığım sitenin kurallarına göre para iadesi yapmak zorunda oluyor muyum?

Bilmiyorum hocam sitenin kurallarını okuyun hangi site olduğunu bile bilmiyorum satmayın derim zaten bu hesaplar gitgide değerleniyor VP'lere sürekli zam geliyor zaten.

2000 eder eski hesap sonuçta baksana altın afet hançer rank da güzel ederi var.

2500 TL eder bence.

O kadar etceğini düşünmüyorum bazı sitelerde 3000 4000 hayvani hesaplar var bunlar bile 1000 TL civarına satılıyorken bu hesap nasıl 2000 TL etsin.

Hesaptaki skinleri toplasanız VP ile çevirseniz 3000 TL'yi geçer belki 800 1000?

2050 TL yatılırmış hesaba 2000 TL fiyat çekmek saçma olur ve 3000 TL nereden oluyor hocam.
Zaten ne alındığı ortada.

Örnek vereyim OYUNU BIRAKIYORUM UYGUNA - 1278976 | İtemsatış bu hesaba bak 2350 TL'ye olan skinlere bak 11 bıçak var arkadaşın hesabında 6 bıçak var vandal desen 2 tane var 2000 TL nereden çıkıyor.

Üstüne rankı daha yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı