Valorant "hesap kilitli" hatası

Ahmet South

Picopat
Daha fazla  
Fotoğraf PC'de kaldı ama arkadaşın hesabı kilitlendi. Ben gireyim dedim ne hatası veriyor diye girdiğimde hesabınız kilitlendi diyordu ama tarih verilmemişti desteğe yazdık sorun ne olabilir?

Not: Hesabı yakın zamanda item satış üzerinden alıp kendi emailimize aldık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf PC'de kaldı ama arkadaşın hesabı kilitlendi. Ben gireyim dedim ne hatası veriyor diye girdiğimde hesabınız kilitlendi diyordu ama tarih verilmemişti desteğe yazdık sorun ne olabilir?

Not: Hesabı yakın zamanda item satış üzerinden alıp kendi emailimize aldık.

Hesap yasaklanmış. 3 ay da olabilir, 6 ay da olabilir veya sınırsız da olabilir. Destek size tam tarihi verir.

Yoğunluğa göre sabah 10 gibi, en kötü akşama doğru (6, belki 8 gibi) cevap alırsınız. Hatırlıyorum, pandemi döneminde bile 1 günü zorlar, 2. gün büyük ihtimalle gelirdi cevap. Dediğim gibi satıldığı için ban yemiş olabilir hesap. Tarih verilmemiş ise kalıcı olma ihtimali var. LoL'de ban yenildiği zaman tarih olur. Tarih yoksa client kalıcı uzaklaştırıldınız der. Valorant'ı bilmiyorum.

Yoğunluğa göre sabah 10 gibi, en kötü akşama doğru (6, belki 8 gibi) cevap alırsınız. Hatırlıyorum, pandemi döneminde bile 1 günü zorlar, 2. gün büyük ihtimalle gelirdi cevap. Dediğim gibi satıldığı için ban yemiş olabilir hesap. Tarih verilmemiş ise kalıcı olma ihtimali var. LoL'de ban yenildiği zaman tarih olur. Tarih yoksa client kalıcı uzaklaştırıldınız der. Valorant'ı bilmiyorum.
Desenize biraz işiniz zor

Ayrıca bu konuyla alâkalı açılmış daha evvelki konu:

Burada 14 gün denilmiş, siz tarih yoktu demişsiniz. Ayrıca bu konudaki resimde tarih var:

Yani tarih de yazabiliyormuş. Tarih yazmıyorsa kalıcı uzaklaştırılma ihtimaliniz var.

Geri
Yukarı