Valorant hile kullanmadığım halde ban yedim

Mert481

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Nasıl anlatsam bilmiyorum ama 4 ya da 5 aydır Valorant oynamıyordum. 2 gün önce yeniden yükledim. İşim yüzünden zaten nadiren PC başına geçen biriyim. Hile açmakla uğraşmam. 2 3 el oynar çıkarım. Neyse. Bugün geldim. PC açtım ve yasaklandınız diye bir mesaj gördüm. SS atacağım. Ekte görürsünüz ve hesabım benden başka kimsede yok. Bu nasıl olabiliyor? Hesabıma 250 300 TL yatırmıştım. Boşuna mı gitti param? Bu neden olmuş olabilir? Bilen varsa yardımcı olsun. Desteğe yazmadım henüz ama yazmayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-01_005549433.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 110
Son düzenleyen: Moderatör:
Desteğe başvurun hocam. Bizim yapabileceğimiz bir şey değil bu.

Geçmiş olsun. Yapacak hiçbir şey yok. Hile kullanmadığım hâlde ban yedim, ban yerken videodaydım ama hiçbir işe yaramadı. Destek sürekli aynı cevabı size yanıt olarak verecek bir süre sonra. Paranız çöpe gitti yani.

Bilgisayarda hile programı kullanmasan bile ama bilgisayarda var olsa bile anlaşılmış olabilir. Desteğe başvurun.

Valorant denilen oyun bu kadar para kazandırır iken hala vanguardı kullanıyor ya ona şaşırıyorum.Oyunu skinleri kadar önemsese keşke.
Yapacak bir şey yok desteke mesaj atmaktan başka.

Valorant denilen oyun bu kadar para kazandırır iken hala Vanguard'ı kullanıyor ya ona şaşırıyorum. Oyunu skinleri kadar önemsese keşke.
Yapacak bir şey yok desteke mesaj atmaktan başka.

Maalesef hocam.

Bilgisayarda hile programı kullanmasan bile ama bilgisayarda var olsa bile anlaşılmış olabilir. Desteğe başvurun.

CS:GO'da oynuyorum hiç böyle bir şey yaşamadım desteğe yazdım bekliyorum.

Makro falan kullandıniz mı?

Hayır makro sadece Roblox da açıyorum.

Desteğe başvurun hocam. Bizim yapabileceğimiz bir şey değil bu.

Başvurdum beklemedeyim.

Bekliyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-01_021517809.png
    152,4 KB · Görüntüleme: 64
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…