Valorant HWID yasaklama alınan sistemde LoL'e girilirse yasaklama olur mu?

Ahmet4627332

Femtopat
Daha fazla  
Eğer ban yediğim PC de başka hesapta LoL girersem o hesaptaki Valorant banlanır mı? Başka PC de veya banlanan PC de? Anlamadıysanız tekrar derim şu an utanıyorum.

Eğer ban yediğim PC de başka hesapta LoL girersem o hesaptaki Valorant banlanır mı? Başka PC de veya banlanan PC de? Anlamadıysanız tekrar derim şu an utanıyorum.
Hocam sadece valorant da ban yediyseniz iyi olmuş sorunuzun cevabına gelirsek yemessiniz sadece valorant ta yediniz çünkü .

Hocam sadece Valorant da ban yediyseniz iyi olmuş sorunuzun cevabına gelirsek yemessiniz sadece Valorant'ta yediniz

ResulJR8167: Hocam sadece Valorant da ban yediyseniz iyi olmuş (hocam ben hile açmadım hesapı birileri almış hile açmış banlandım yoksa ben hile açmam Vanguard anti hilesi en iyi anti hile zaten şu an.

ResulJR8167: Hocam sadece Valorant da ban yediyseniz iyi olmuş (hocam ben hile açmadım hesapı birileri almış hile açmış banlandım yoksa ben hile açmam Vanguard anti hilesi en iyi anti hile zaten şu an.
Hocam yalnış anladıysam kusura bakmayın şu anda yazdığınz pc da valorant oynanmıyorsa açmama ihtimaliniz yok. Hesap tan bahsetmiyorum herhangi bir hesaptan oynanmıyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı