Valorant iade almıyor

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Cümleten selamünaleyküm. Bugün ejder ateşi frenzy aldım sonra direk iade edecektim neyse aldım koleksiyon kullan yaptım direk oyundan çıktım sonra iade sayfasına gittim ve böyle yazı geldi [Şu an oyunda iade edebileceğin bir içeriğe sahip değilsin!] 2850 VP yatırdım 2 hafta yemek yemedim adamakıllı 2450 VP ejder ateşi frenzy almışım iade edemiyorum şaka gibi. Ticket attım dönmediler hala hatada bu resime bakarsınız şaka gibi ya 2 hafta uğraşmışım iki dakika iade edeceğim. Satın alıp ve olan şeye bak iade olur mu böyle yaşayan var mı saçmalıktan ibaret etmezlerse iade hakkım haram olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullan dediğiniz an iş bitiyor.
Aslında bitmemesi lazım ben birden çok kez skinleri kullanıp yükseltme yapmadan iade ettim yeni politika mi geldi?

Aslında bitmemesi lazım ben birden çok kez skinleri kullanıp yükseltme yapmadan iade ettim yeni politika mi geldi?
Bayağıdır öyle. Bana da pek mantıklı gelmiyor.
Abicim ben kaplamayı kullan demiyorum oto kullanıyor zaten benim suçum ne almassa iade Allah belasını versin Riot Games denen firmanın.
Satın aldığınızda kullan demişsinizdir.

Daha geçen hafta alıp kullanıp iade ettim ben Asil 2.0 Phantom'ı bilmiyorum yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı