Valorant iade saçmalığı

Kızgın Panda

Hectopat
Bugün aldığım 2 adet "sadece poligonda" denediğim skinleri iade edemiyorum. Hem de geliştirmedim Daha öncesinde 1 adet skin almıştım ve geliştirip iade etmiştim fakat bunları gerçek oyunda bile kullanmadım, sadece 15 saniye poligonda denedim Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    27,8 KB · Görüntüleme: 798

1 hakkınız vardı o da yanmış, ıade almazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
90 gün içinde tekrar iade edebiliyormuşum, bu durumda 89 gün sonra oluyor , o zaman gelince terkar denemeli miyim xD

Yeni sistemde poligon yükleme ekranını gören takılı skinler iade edilemez olmuş. Eskiden takıp oynasanız bile 2 hafta süreniz vardı (yaptım)

İade politikasında yazıyor zaten. Kullanılmış skinleri en fazla 1 kere iade edebiliyorsunuz. Onun dışında oyuna girmeden skini equipleseniz bile iade etme hakkınız gidiyor. Bir skini iade etmek için onu hiçbir şekilde kullanmamış olmanız lazım. Sırf denemek için de skin almanız saçma açıkçası, internette her skinin videosu var zaten.

Yapabileceğiniz bir şey yok. Geliştirdiğiniz silahı kabul etmelerinin sebebi kullanılmış ürünün iadesi hakkınız var olduğundan ki onu da harcamış oldunuz zaten. Skinlerinizi keyifle kullanın diyebiliyorum maalesef.

Video izlemek ile denemek aynı olmuyor? Ayrıca politikasında poligonun geçerli olduğunu yazmıyordu.

Video izlemek ile denemek aynı olmuyor? Ayrıca politikasında poligonun geçerli olduğunu yazmıyordu.

Yok yazıyor gayet de. Sizin işinize gelmedi galiba okumak. https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr/articles/360045129074-VALORANT-İade-Politikası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…