Valorant iadeye uygun eşya yok diyor

312971

Hectopat
Makaleler
4
Selam, Valorant'ta 27 Temmuz'da Gece Pazarı'ndan aldığım bıçağı iade etmek istiyorum, yeni politikayla tek seferligine kullanılmış skinler iade edilebiliyor. 2 bilette de bot yanıt verdi, iade edebileceğim söylendi fakat iade bölümünde uygun item yok diyor. Fikri olan var mı?

Twitter'da böyle bir durumla karşılaşan çok kişi gördüm. Yüksel Toksöz videosunda yoğunluktan dolayı olduğunu söylüyordu. Ama düzelir mi düzelmez mi muamma.

Twitter'da böyle bir durumla karşılaşan çok kişi gördüm. Yüksel toksöz videosunda yoğunluktan dolayı olduğunu söylüyordu. Ama düzelir mi düzelmez mi muamma.

Umarım duzelir, zira bıçak berbat. Ayrıca hakkım olan bir şey. Az önce radyanit ile Battle Pass classic'inin bir rengini açtım, o da gozukmedi.

Umarım duzelir, zira bıçak berbat. Ayrıca hakkım olan bir şey. Az önce radyanit ile Battle Pass classic'inin bir rengini açtım, o da gozukmedi.
Düzelir inşallah. Kesinlikle vermeleri gerekli. Resmen insanlar Riot'un açığını bulup faydalandı ve onlar da çözümü iade politikasını değiştirmekte buldular. En azından vermeye niyetliler.

Geri
Yukarı