Valorant içerisinde FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Daha kasayı yeni topladım betada 300 FPS ile oynadığım oyunu 150FPS'te oynamaya başladığım zaman Support'a yazdım 50 tane ayar değiştirdiler birinde oyun kaç saat açılmadı denemediğim şey kalmadı. Daha dün 200 FPS'lerde alırken bugün oyunu açtım ve 50-70'lere kadar (çatışma anında) drop yediğimi fark ettim. Aynı zamanda FPS'i göster açık olmasına rağmen menüde FPS'imi de göremiyorum. Tekrar Support'a yazarsam yine en az 10 kişi ile görüşeceğim ve yine aynı ayarları yaptıracaklar. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Daha kasayı yeni topladım betada 300 FPS ile oynadığım oyunu 150FPS'te oynamaya başladığım zaman Support'a yazdım 50 tane ayar değiştirdiler birinde oyun kaç saat açılmadı denemediğim şey kalmadı. Daha dün 200 FPS'lerde alırken bugün oyunu açtım ve 50-70'lere kadar (çatışma anında) drop yediğimi fark ettim. Aynı zamanda FPS'i göster açık olmasına rağmen menüde FPS'imi de göremiyorum. Tekrar Support'a yazarsam yine en az 10 kişi ile görüşeceğim ve yine aynı ayarları yaptıracaklar. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Driverların güncel mi ?

Peki FPS sınırlayıcın kapalı mı ?
Birkaç tane fps sınırlayıcı var oyunun içinde. Sadece menüde 144 ve arka planda 30 u açıyorum. Nvidia'nın programıyla ilgili olabilir mi acaba? Bi ara kendi kendine grafik ayarlarımı değiştiriyordu. Bir de fps sınırlayıcı kapalı olmasına rağmen 200 ü geçmiyor hiçbir şekilde.

Aynı Sıkıntı Bendede Var 70 80 iken bi anda 30 20 lere düşüyor
Oyunla alakalı valorantın güncellemelerinden beri çoğu kişi yaşıyor bu fps düşüşünü bayadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı