Valorant için ASUS TUF VG259qm 280Hz alınır mı?

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhaba bütçem 6000 TL. Vatan bilgisayarda da bu monitör indirime girmiş. R5 5600X RTX 2060 6 GB 16 GB DDR4 RAM'li sisteme sahibim. Ortalama 400+ FPS alıyorum. İmmortal 3 oyuncusuyum. Şu anda da kullandığım monitör 144Hz. Sizce bu monitörü alınır mı? Ne kadar fark olur? Çok fazla monitörler ile bilgi sahibi değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen yetiyorsa alınır tabiigüzel monitör. Akıcılık olarak gözle görülür fark kesinlikle olur lakin bu performansına nasıl yansır orasını bilemem.

Bütçen yetiyorsa alınır tabiigüzel monitör. Akıcılık olarak gözle görülür fark kesinlikle olur lakin bu performansına nasıl yansır orasını bilemem.
Fark belli olursa performansdan yana sıkıntı yok. Her türlü hakkını veririz :D

Fark belli olursa performansdan yana sıkıntı yok. Her türlü hakkını veririz :D

Bu aradaki fark biraz kişisel oluyor. Hisseden de var hissetmeyen de. Fakat tepkime süresi olarak ASUS bir BenQ olamasa da iyidir. Eğer hayatın FPS oyunuyla geçmiyorsa aman aman da gerek yok. Biraz zevk işi.

Bu aradaki fark biraz kişisel oluyor. Hisseden de var hissetmeyen de. Fakat tepkime süresi olarak ASUS bir BenQ olamasa da iyidir. Eğer hayatın FPS oyunuyla geçmiyorsa aman aman da gerek yok. Biraz zevk işi.
Hayatım FPS oyunu ile geçiyor. PC de tek işim Valorant kral. Hikayedir vs hiç oynamıyorum yani.

Geri
Yukarı