Valorant Karakter Önerisi

Yeni geçiyor? Reyna'yı da seviyorum ama bence Jett en iyi
En iyi hero diye bir sey yok dostum. Her comp'a gore veya haritaya gore farkli bir en iyi karakter cikar. Breach ve Jett gibi mesela.

Genel olarak en iyi hero diye bir sey yok ama sonuc olarak.
Gold 3 ben zaten en iyi Hero demedim arkadaşlar Jett en iyi Hero dedi bende oynamasını bilene dedim.
Pardon, onceki mesajlari okumamistim.

Sakin yanlis anlamayin, rankinizla dalga falan gecmiyorum ama bu rankta Raze ile Jett'leri eziyorsunuz diye iyi degil demek biraz sacma degil mi?

Biliyorum hic iyi degil veya cok kotu oynamayin gibi bir soylemde bulunmadiniz ama elestiri yonteminiz garibime gitti sadece.

En iyi Hero diye bir şey yok dostum. Her Comp'a gore veya haritaya gore farkli bir en iyi karakter cikar. Breach ve Jett gibi mesela.

Genel olarak en iyi Hero diye bir şey yok ama sonuc olarak.

Pardon, onceki mesajlari okumamistim.

Sakin yanlış anlamayin, rankinizla dalga falan gecmiyorum ama bu rankta Raze ile Jett'leri eziyorsunuz diye iyi degil demek biraz sacma degil mi?

Biliyorum hiç iyi degil veya cok kotu oynamayin gibi bir soylemde bulunmadiniz ama elestiri yonteminiz garibime gitti sadece.

Dostum ben yeni yeni rekabet giriyorum hep derecesiz oynuyordum rekabet ilgimi çok çekmiyordu ve Jett cidden oynamasını bilene Jett alıp giderken smoke ya da Q-e kombinini bilmeyenler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı