Valorant karakter seçme ekranı açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Sistem özellikleriniz ucu ucuna yettiği için. Benim de 9600GTli eski sistemimde aynı sorunu yaşıyordum. Şu videodaki yöntemleri yaptım. Bazen geliyor bazen gelmiyordu karakter seçme ekranı. Siz bi deneyin belki benim gibi açabilirsiniz. Çok bi FPS beklemeyin 30-50 arası alırsınız.

Arkadaşlar ben Valorant oynamak istiyorum ama oyuna her girdiğimde karakter seçemiyorum ve ceza yiyorum, hiçbir ekran gelmiyor sadece yükleme ekranı geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Laptop: Z585 Notebook Amd A10 2.3 Ghz-8gb-1tb-15.6-2gb Wın8 Tasınabilir Bilgisayar fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kardeşim bu arada aynısı bende de oluyordu pilde azami FPS.
60 yap görüntü ayarlarından düzelir.

Arkadaşlar ben Valorant oynamak istiyorum ama oyuna her girdiğimde karakter seçemiyorum ve ceza yiyorum, hiçbir ekran gelmiyor sadece yükleme ekranı geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Laptop: Z585 Notebook Amd A10 2.3 Ghz-8gb-1tb-15.6-2gb Wın8 Tasınabilir Bilgisayar fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Aynı sorun bende de var oyunda 90 ile 120 FPS değişiyor ama seçim ekranı son 30 ya da 20 saniye kala geliyordu bende ana menü FPS 60 sabitledim bazen yine gelmiyor ama daha Az'a düşüyor dene belki olur.

Ayarlar sekmesine girerek Video kısmına tıkla.
valorant fps yükseltme
Bu ekran görüntüsünü internette buldum. Burada kapatmış hepsini. Senin yapman gereken, en alttaki "FPS'yi Her Zaman Kısıtla" seçeneğini aktif etmek ve 30 yapmak. Sonrasında tekrar 60 yaparsın. Önceki mesajımdan baya zaman geçmiş. O zamanlar işe yarıyordu şu an yarıyor mu bilmiyorum. İyi forumlar.

Ayarlar sekmesine girerek Video kısmına tıkla.
valorant fps yükseltme
Bu ekran görüntüsünü internette buldum. Burada kapatmış hepsini. Senin yapman gereken, en alttaki "FPS'yi Her Zaman Kısıtla" seçeneğini aktif etmek ve 30 yapmak. Sonrasında tekrar 60 yaparsın. Önceki mesajımdan baya zaman geçmiş. O zamanlar işe yarıyordu şu an yarıyor mu bilmiyorum. İyi forumlar.
Tamamdır deneyeceğim çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı