Valorant kış harikası vandal alınır mı?

Uzun süredir yağmacı veya asil vandal bekliyorum bugün yine gelmiş mi diye mağazama baktığımda kış harikası vandal gördüm ama emin olamadım. Size de bir danışıyım Battle Pass'im de var onun vandal skini de çok benziyor. Ne yapmalıyım?
Kış harikası vandal:

Eki Görüntüle 1027019

Su altı (Battle Pass'den gelen ücretsiz)vandal:

Eki Görüntüle 1027025

Alınır mı sizce?
Hayır alma.

Uzun süredir yağmacı veya asil vandal bekliyorum bugün yine gelmiş mi diye mağazama baktığımda kış harikası vandal gördüm ama emin olamadım. Size de bir danışıyım Battle Pass'im de var onun vandal skini de çok benziyor. Ne yapmalıyım?
Kış harikası vandal:

Eki Görüntüle 1027019

Su altı (Battle Pass'den gelen ücretsiz)vandal:

Eki Görüntüle 1027025

Alınır mı sizce?

Hocam zaten cevap yazmıştım ama bir daha yazayım dedim ben oyuna başladığım gün asil aldım 5 aydır falan oynuyorum asil bir süre sonra bayıyor ve şu anda default kullanıyorum hatta başka bir skin almak için hesabın satılmasını bekliyorum.

Ücretsizden kastın ne tam olarak? Hesapta VP var alıyorum silahı radyanit basmıyorum kullandıktan sonra iade ediyorum. 7 gün süresi var.

Dediğin gibi yani asil vandal alıyorum mesela gerekli kart bilgilerini giriyorum 7 gün ücretsiz kullanıyorum eğer iade edersem kartımdan herhangi bir para çekiliyor mu onu sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı