Valorant kötü takım geliyor

Sırf bu yüzden Valorant'ı bırakıp CS geçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vallahi içim açıldı CS geçince bir de keydroptan skin al sat yapmaya çalışıyorum bazen kaybetsemde güzel katlıyorum geçen 10centden 3 dolar yaptım.

Konuya cevaplarınız için teşekkür ederim. Takım kurmak en mantıklısı tabii ama kafa dengi insan bulmak zor ve mevcuttaki arkadaşlarım maalesef FPS oyunu oynamıyorlar. LoL vb oyunlar oynuyor. Ben de Valorant'taki eşleştirmelerin masum olduğunu düşünmüyorum. Yenilmem için elinden geleni ardına koymuyor.

Yemin olsun bende son 1 haftadır aynı olayı yaşıyorum gümüş 2'den bronz 3 düştüm 30 vuruyorum 20 vuruyorum kaybediyorum şansımız yok kanka.

Her konuya yazıyorum, bırakın şu rekabetçi oyunları. Rekabetçi biri ruhunuz var ise bunu daha verimli aktivitelere yönetin.

Kanka elona bak takım kötü geliyor diyorsun

Tryhard oyna ve 1 ajanda ustalaşmaya çalış. Kötü takım gelsede belki de sen taşırsın

Hocam yapacak tek bir şey var sağlam bir Duo bulmak.

Online oyunlar kanser eder insani, ozellikle cok b.ktan bir kitle oynuyor bu oyunu ve sans meselesi diger yandan. Bence boyle oyunlarla gencliginizi heba etmeyin gidin kiz tavlayin falan cok daha eglenceli bir oyundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…