Valorant kullanıcı adı değiştirme

Teşekkür ederim ama bir sorun var. Oyun teknik desteğe bilet atıp hesabı çaldılar diye bir şey söz konusu olurmu?
Olabilir o riskte var. Hesap satışı zaten kabul etmedikleri bişey olduğu için hesabın genel bilgilerini bilen birine hesabı direk verebilirler. Bir ton bilgi soruluyor ve bu arkadaşın hesabı geri alması için hesabın şifresini veya epostasını bilmesine gerek yok. Bi kaç bilgi bide önceki hesap bilgilerini söylese kolayca geri alabilir.

Olabilir o riskte var. Hesap satışı zaten kabul etmedikleri bişey olduğu için hesabın genel bilgilerini bilen birine hesabı direk verebilirler. Bir ton bilgi soruluyor ve bu arkadaşın hesabı geri alması için hesabın şifresini veya epostasını bilmesine gerek yok. Bi kaç bilgi bide önceki hesap bilgilerini söylese kolayca geri alabilir.
Bir düzeltme yapayım. Telefon doğrulaması sadece League of Legends için geçerliymiş. Valorant için böyle bir durum söz konusu değil.
Teşekkür ederim hepinize hayırlı bayramlar son bir soru sorcam geri aldı diyelim ben geri alabilirmiyim peki çünkü böyle bir şey olmuştu sanırsam.

Teşekkür ederim hepinize hayırlı bayramlar son bir soru sorcam geri aldı diyelim ben geri alabilirmiyim peki çünkü böyle bir şey olmuştu sanırsam.
Hayır. Eğer hesabın sahibi siz değilseniz alamazsınız. Hesabı çalmak için hesabım çalındı biletleri açılması yeni bir şey değil. Ancak bazı bilgiler sadece hesabı oluşturan kişi tarafından sağlanabilir. Bu sebeple sahibi olmadığınız bir hesap, destek yoluyla elinizden alındıysa geçmiş olsun demekten başka çareniz olmuyor.

Hayır tabi ki. Bir çok hesap detayı soruluyor. İlk aldığınız skinden hesaba ilk eklediğini sihirdara kadar. Riot Games salak değil. Bilgileri bi bilip bi bilmemezlik yaptığınızda ortada bir hesap satışı olduğunu anlayacaklardır. Ve hem satıcı hemde sizi banlarlar. Çok riskli ben yol yakınken bırakın bu hesap alma işini.

yardımcı olabilir

Geri
Yukarı