Valorant maça giriş ekranında donuyor

MehmetKalle1

Hectopat
Daha fazla  
Her Mac olmasa da 3 Mac'ta bir 4 Mac'ta bir karakterimi sectikten sonraki yukleme ekraninda kalıyor. Alt F4 basiyorum tekrar giriyorum aciliyor bunun sebebini bilen varsa soylesin, bu aksam duzeltiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O arada bana da oluyor. Özellikle maça girince dikkat ediyorum 1 tane pingli insan oluyor. Onun neti yavaş olduğu için sen kendinde sorun arıyorsun ama sorun o neti yavaş olan kişi.

Sizdeyse sıkıntı: FPS'i düşürün bilgisayarı yeniden başlatıp güncelleştirmeleri denetleyin varsa yapın boşta olan dosyaları silin.

Her Mac olmasa da 3 Mac'ta bir 4 Mac'ta bir karakterimi sectikten sonraki yukleme ekraninda kalıyor. Alt F4 basiyorum tekrar giriyorum aciliyor bunun sebebini bilen varsa soylesin, bu aksam duzeltiyim.

Artı -1 Eksi
Sorun Sende Olmayabilir Genelde Çoğu Maçta Pingi Olan Ve Pc'si İyi Olmayan Birileri Denk Geliyorsa Çok Bekletiyor.

O ekran da bende bazı maçlarda 3 dakika beklediğim oluyor çıkmanıza gerek yok herkeste aynı sürede açılıyor zaten.

Sorun Sende Olmayabilir Genelde Çoğu Maçta Pingi Olan Ve Pc'si İyi Olmayan Birileri Denk Geliyorsa Çok Bekletiyor.
Yeni yuklemistim oyunu pcyide yeni topladim acaba bendemi bi skinti var diye anladim simdi bir dahakine beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…