Valorant, Mobil Platformlara Geliyor

Ne olacağını sanıyorsunuz ki? İnsanların sevdiği oyunlara çöp diyorsunuz.

Benim için veya bence demek onlar için çok zor galiba.

Kendi fikrimi belirttiğim mesaja bence yazmayınca anlamayacak kadar acizlik var herhalde sizde. En ufak negatif bir şey yazılsa "Kendi fikrim Çöplorant Kendi fikrim" pardon Valorant hakkında hemen kızgın atan kanser kitledensiniz. Özellikle yazdım kendi fikrim olduğunu yine anlamazsınız şimdi siz. Sıkıntınız var herhalde.

Kendi fikrimi belirttiğim mesaja bence yazmayınca anlamayacak kadar fanboyluk var herhalde sizde. En ufak negatif bir şey yazılsa "Kendi fikrim Çöplorant Kendi fikrim" pardon Valorant hakkında hemen kızgın atan kanser kitledensiniz. Özellikle yazdım kendi fikrim olduğunu yine anlamazsınız şimdi siz. Sıkıntınız var herhalde.
Çöp diyerek belirtmek zorunda mısınız? Sevmiyorum, bana göre kötü diyerekte belirtebilirsiniz. Ayrıca bu fanboyluk değil, sevmediğim bir oyuna da yazılsa aynı cevabı verirdim.

Çöp diyerek belirtmek zorunda mısınız? Sevmiyorum, bana göre kötü diyerekte belirtebilirsiniz. Ayrıca bu fanboyluk değil, sevmediğim bir oyuna da yazılsa aynı cevabı verirdim.
Benden sana tavsiye, daha gençsin hayatta çok şey ümit edeceksin ama olmayacak. O yüzden kendini negatif sonuçlara hazırla. Çünkü genelde sonuç negatif olur.

Benden sana tavsiye, daha gençsin hayatta çok şey ümit edeceksin ama olmayacak. O yüzden kendini negatif sonuçlara hazırla. Çünkü genelde sonuç negatif olur.
Ne alakası var? Bunu bu şekilde betimlemesi benim değil kendi için daha büyük olumsuz etkiler yaratacak. Saygı göstermezsen saygı da kazanamazsın, toplumda bir yer de edinemezsin, ne kendine ne çevrene ne de toplumuna bir faydan olmaz. Kısacası bir baltaya sap olamazsın. Oksijen tüketen ve yiyip içen bir canlıdan farkın olmaz. O kişi olmasa da olur.

Valorant Mobil

Valorant da mobil platforma ayak basan oyunlar arasına katılıyor. Riot Games, PC için piyasaya sürdüğü taktik birinci şahıs nişancı oyunu Valorant’ın birinci yıl dönümünde önemli duyurular yaptı. Bu duyuruların arasında Valorant mobil sürümü de var. Riot Games Valorant Baş Yapımcısı Anna Donlon, yaptığı açıklamasında “Birinci yıl için en önemli hedeflerimizden biri küresel FPS topluluğunun güvenini […]

Devamı: Valorant, Mobil Platformlara Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ee, gelmedi? :D

2022 yılı içerisinde oyun bazı ülkelerde test edilmiş. Aşağıdaki haberden detaylara ulaşabilirsin.

Bu kadar zamandır geliştiriyorlarmış, herhalde 2023 veya 2024 içerisinde aktif olarak oynanıyor olacaktır. Tahminim üstteki haberde de belirtildiği üzere 2023 içerisinde open beta olarak geleceği.

Yeni konular

Geri
Yukarı