Valorant monitörü tanımıyor

ESO

Centipat
Benim problemim sanırsam oyunun monitörümü tanımaması. VGA kullanıyorum GTX750 Ti, sorun nedir sizce? Diğer oyunlarda böyle sorun yaşamadım. Hiçbir şekilde değişmiyor.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü monitör çözünürlüğü yapıp görüntü modunu da tam ekran yapabiliyorsan takılma derim oyna geç. Eğer performans kaybı yaşarsan o zaman geri dönüş yap. Bir de 3.Sırada ekran kısmının en sağında ufak beyaz üçgene tıkladın mı?

Çözünürlüğü monitör çözünürlüğü yapıp görüntü modunu da tam ekran yapabiliyorsan takılma derim oyna geç. Eğer performans kaybı yaşarsan o zaman geri dönüş yap. Bir de 3.sırada ekran kısmının en sağında ufak beyaz üçgene tıkladın mı?

Evet tıkladım bir şey çıkmıyor hafif FPS kaybım oluyor ama CFG ayarlarından çözünürlük masaüstü ile aynı 1440X900 görüyorum ve tam ekran oluyor SS alabilmek için window mode yaptım.

FPS kaybı yaşıyorsanız, durumunuzu bu sayfanın linki ile beraber buraya bilet açarak gönderin. En sağlıklı çözüm bu olur. Sürücüler günceldir diye tahmin ediyorum güncelse sorunu, oyunu yapan çözer.

Benim naçizane tavsiyem anakartının ismini googleye yazıp support kısmından > sürücüler, işletim sistemin ile uyumlu kısmı filtreleyip chipsett sürücünü indirip yüklemen olur. Sonra bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra ekran kartını tanıması lazım.

Anladım teşekkür ederim
FPS kaybı yaşıyorsanız, durumunuzu bu sayfanın linki ile beraber buraya bilet açarak gönderin. En sağlıklı çözüm bu olur. Sürücüler günceldir diye tahmin ediyorum güncelse sorunu, oyunu yapan çözer.

Benim naçizane tavsiyem anakartının ismini googleye yazıp support kısmından > sürücüler, işletim sistemin ile uyumlu kısmı filtreleyip chipsett sürücünü indirip yüklemen olur. Sonra bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra ekran kartını tanıması lazım.
Anladım teşekkür ederim bilet oluşturdum onlardan cevap bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı