Valorant nasıl spray atılır?

Sinan Engin v1

Decipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben normalde CS:GO oyuncusuyum fakat arkadaşlarımın çoğu Valorant oyuncusu o yüzden kıramayıp Valorant oynuyorum. Fakat şöyle bir sorun var oyunda herkes e sporcu sanki. Ben CS hayatımda böyle prefirelar yiyorum. Adama sıkıyorum 2-3 aşağı kaydırarak adam bana direkt prefire HS yiyorum. Oyunda nedense spray atamıyorum. Atıyorum da CS'deki AK-47 sprayi atıyorum nedense sürekli. Bu da oynu bilmediğimden dolayı. Soruma gelecek olursak ben nasıl silah aimi kasarım ve Vandal spray nasıl atılmalı?

Bu oyunda hiç sprey ile uğraşmayın. Aranızda 10-20 metre yoksa tabi. Tamamen hs odaklı. One tap çalışması yapabilirsiniz poligonda.

Bu oyunda hiç sprey ile uğraşmayın. Aranızda 10-20 metre yoksa tabii. Tamamen HS odaklı. One tap çalışması yapabilirsiniz poligonda.

Benim bildiğim asıl uzaktan One tap denemek lazım. Yakındaysa ilk cross hsdeyse atarsın yoksa spray atmak zorundasın.

Valorant oyununda spray yok denecek gibi bir şey. Tek yapmanız gereken farenizi aşağı çekmek.

Benim bildiğim asıl uzaktan One tap denemek lazım. Yakındaysa ilk cross hsdeyse atarsın yoksa spray atmak zorundasın.
Ben de aynı şeyi söyledim aslında. Tekrar okuyun isterseniz.
Burst deneyebilirsiniz orta-uzak mesafede. 2-3 mermi atarak.

Ben de aynı şeyi söyledim aslında. Tekrar okuyun isterseniz.
Burst deneyebilirsiniz orta-uzak mesafede. 2-3 mermi atarak.

Ben nereden bileyim 10-20 metreyi.
Ya bir de eğilince sprayim daha beter oluyor adam bana koşarak vandal spray atıyor nasıl oluyor bu olay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…