Valorant nasıldır?

Hocam bende CS oyuncusuydum bir ara oyun artık eskisi gibi değil, Riot'un her şeyi çok iyi hiçbir eksiği yok.

Yarın can sıkıntısından Valorant indirsem, solo girsem. İlk maçta bana küfreden, hayatında Valorant dışında FPS oyunu oynamamış, tek oynadığı oyunu bile adam akıllı oynayamayan ezikler takım arkadaşı olarak benimle eşleşecek. Riot fanboyu olmaya gerek yok, doğruya doğru. Riot oyuncu kaybetmemek için kimseyi adam akıllı banlamıyor, kaç ay oynadım o oyunu. Millet birbirinin ırzına geçiyor, dini değerlerine sövüyor, Rito bey kılını kıpırdatmıyor.

Yarın can sıkıntısından Valorant indirsem, solo girsem. İlk maçta bana küfreden, hayatında Valorant dışında FPS oyunu oynamamış, tek oynadığı oyunu bile adam akıllı oynayamayan ezikler takım arkadaşı olarak benimle eşleşecek. Riot fanboyu olmaya gerek yok, doğruya doğru. Riot oyuncu kaybetmemek için kimseyi adam akıllı banlamıyor, kaç ay oynadım o oyunu. Millet birbirinin ırzına geçiyor, dini değerlerine sövüyor, Rito bey kılını kıpırdatmıyor.
Hocam küfrettikten 3 el falan sonra ban yiyorum ben. (2 Elde bir rapor geri bildirimi geliyor.) Riot bu konuda gerçek anlamda hassas.

İstersen 2 arkadaşım daha var 4 Pre gireriz ama tek sıkıntı rankımız bronz. eğer rankın eşleşmeyecek kadar yüksek değilse gel girelim.

Yarın can sıkıntısından Valorant indirsem, solo girsem. İlk maçta bana küfreden, hayatında Valorant dışında FPS oyunu oynamamış, tek oynadığı oyunu bile adam akıllı oynayamayan ezikler takım arkadaşı olarak benimle eşleşecek. Riot fanboyu olmaya gerek yok, doğruya doğru. Riot oyuncu kaybetmemek için kimseyi adam akıllı banlamıyor, kaç ay oynadım o oyunu. Millet birbirinin ırzına geçiyor, dini değerlerine sövüyor, rito bey kılını kıpırdatmıyor.

Ona katılıyorum hocam ama işte onun için de Avrupa da oynamak lazım.

CS:GO ve Valorant kategorisinde az oynanan oyunlardır.Oyuncu kitlesi,oyunun kalitesi,geliştiricilerinin kalitesi diğer oyunlarla kıyaslandığında düşüktür.Fortnite,Clash Of Clans,Call Of Duty Warzone'u sisteminize göre bu iki oyun yerine tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı