Valorant oynarken bilgisayar kilitleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Killerbit

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
AMD Radeon R7 200 Series
Anakart
İntel H61
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-3770S CPU @ 3.10GHz 3.10 GH
Çoğunlukla tamamen kilitleniyor ve tek çözüm kasamdaki reset tuşu. Bazen Alt Tab ekranı geliyor ama çalışmıyor. Görev Yöneticisi'ni görmeden açıp ok tuşlarıyla Alt Tab menüsünün ucundan Valorant'ı kapatınca PC kendini yeniden başlatıyor. Destek ekibine de yazdım dediklerini yapınca çok fazla paket kaybım olduğunu söylediler ama ben tam doğru olduğunu düşünmüyorum. Çünkü paket kaybı PC'yi neden kilitlesin? En fazla oyunu kitler diye düşünüyorum.

Çoğunlukla tamamen kilitleniyor ve tek çözüm kasamdaki reset tuşu. Bazen Alt Tab ekranı geliyor ama çalışmıyor. Görev Yöneticisi'ni görmeden açıp ok tuşlarıyla Alt Tab menüsünün ucundan Valorant'ı kapatınca PC kendini yeniden başlatıyor. Destek ekibine de yazdım dediklerini yapınca çok fazla paket kaybım olduğunu söylediler ama ben tam doğru olduğunu düşünmüyorum. Çünkü paket kaybı PC'yi neden kilitlesin? En fazla oyunu kitler diye düşünüyorum.
Ctrl Ald Delete Yapıyor Musun? Öyle yapsan da yine aynı şekilde kilitleniyor mu?

Bende yaşıyordum bu sorunu fişi çekmek zorunda kalıyordum ve 1-2kez mavi ekran aldım fişi çektiğim için.

Temiz kurulum yaptım ve bir sorun yok önemli dosyanız yoksa öneririm.

Evet.

CTRL ald delete yapıyor musun? Öyle yapsan da yine aynı şekilde kilitleniyor mu?

Bende yaşıyordum bu sorunu fişi çekmek zorunda kalıyordum ve 1-2kez mavi ekran aldım fişi çektiğim için.

Temiz kurulum yaptım ve bir sorun yok önemli dosyanız yoksa öneririm.

Temiz kurulumdan bahsettiğiniz format ise evet yakın zamanda yaptım ama bir şey değişmedi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı